Foto z akcí

Jazz – Cinelli Brothers

DP – Madam Rubinstein

Bennewitz – Štefan Margita a pardubická filharmonie

Bennewitz – houslové kurzy J. Svěceného

Divadlo SemTamFór : Ferda mravenec v cizích službách

Maxmilián – vernisáž výstavy

Bennewitz – Universal Underground

KPH – Vodička, Matějka

Jazz – Nicole Zuraitis

Bennewitz – Bendl

Bennewitz – Komorní orchestr J. Kociana

Po/City – výstava fotografií

Divadlo v Řeznické – Odvolání

Bennewitz – Jaroslav Svěcený

Kecičky a písničky

Pohádka – Včelí medvídci zpívají

Humor v rytmu Bossa novy

Rozálie – Modrý trpaslík

venisáž výstavy – MojDa – VocaMojDa

Divadlo Kalich – Norm Foster

Vltava – klub Modrý trpaslík

Jan Čonka – Kytarový recitál

Divadlo – Příbuzné si nevybíráme

Můj Vzor, Božský Karel

Hurvínkův popletený víkend

S čerty nejsou žádné žerty

Vernisáž výstavy MojDaVoca

Barta quartet

Divadlo Ungelt – Dovolená paní Josefy

DS Hýbl – workshop s lektorkou V. Burger

Výstava prací žáků výtvarného oboru ZUŠ

Adventní trhy

KHP – Daniel Matejča

Václav Marek orchestra a S. Laurinová

Partička

Česko zpívá koledy

Kahoma trio – Jazz

Mikulášská besídka

Divadlo: Kaktusový květ

Sluha dvou pánů – Moravské divadlo Olomouc

Vánoční výstava výrobků

VSO – Swing & Beatles

Jazz§Blues – Katie Bradley

KPH – Heroldovo kvarteto

Vernisáž výstavy – Zabydlet se

Laco Deczi & Celula New York

Talkshow – Saša Rašilov a Petr Švancara

Divadlo: Jakub Zindulka – Sexem ke štěstí

MVF Z. Pololáníka – Varhany a pěvecký sbor

MVF Z. Pololáníka – Pavel Kohout

American Pop Art

Blanka Kostřicová uvádí Pavla Hoška a Tomáše Vučku

MVF Zdeňka Pololáníka: Výstava koncertních harmonií

100 let smíšeného pěveckého sboru Bendl

Filip Spálený band

Pingls aneb Hot Café Revue

MVF Z. Pololáníka – Lucie Guerra Žáková

Zlatá pecka – Pěvissimo

Carmen y Carmen – Dagmar Pecková

Javorka – Malone

Pohádka o Písničce

Piknik a Kobylinec v Javorce

Javorka – Zuzana Robová/klasika

Staré náměstí – kinematograf

Javorka – Guy-G

Javorka – O Budulínkovi

Javorka – Truhlík a Truhlička

Javorka – Květy

Divadlo Týbrďo – Za pohádkou kolem světa

Léto v Javorce – Sněhurka

Lucie Tribute – Javorka

Jazz & Blues on the Rails: Melanie Scholtz

Libor Krejcar – Ve stínu vistárie

Anna Julie Slováčková a VSO

KPH – Václav Hudeček + Lukáš Klánský

Ceny města Česká Třebová za rok 2022

Jazz – Serge Robinson

Bennewitz 2023: Pěvecký sbor Bendl Česká Třebová

Bennewitz 2023: Rock Symphony Show

Bennewitz 2023: Koncert frekventantů houslových kurzů

Václav Vydra a Matěj Ruppert v Talkshow V. Martince

Bennewitz 2023: Pražská konzervatoř

Bennewitz 2023: Orbis trio

Bennewitz 2023: houslové kurzy pod vedením J. Svěceného

Bennewitz 2023: Komorní orchestr Jaroslava Kociana

Bennewitz 2023 J. Svěcený a Cigánski diabli

Velikonoční výstava

DP – Smutná neděle

Backsight

Poutníci

Vernisáž – S Magorem – Alžběta Kopecká

KPH – Sax and piano duo

KPH – O. Sejkora – K. Ochmanová

Balada pro banditu

Petr Hájek – Vzpomínky, pocity, nálady

Country večer – Písně dávnejch cest….

KPH Klavírní trio České filharmonie

Edith Piaf

Jazz & Blue on the Rails: Gilad Atzmon Quartet

Liduščinovo divadlo: Maková panenka a motýl Emanuel

Petr Novák Forever

POP ART / STREET ART / KOMIKS

Vánoční trhy

VSO – Konec roku trochu rocku

Česko zpívá koledy

Výstava vánočních výrobků

Mikulášská besídka – Čtyřlístek

Vernisáž výstavy Kostýmy z pohádek

Bílé Vánoce Lucie Bílé

Odhalená pravda, StageArt

Hudební večer – Petr Nekoranec a Ahmad Hedar

Jaroslav Svěcený 60

Saša Kozák – Dekorativní malba a jiné návrhy

třetí koncert MVF Zdeňka Pololáníka 2022

druhý koncert MVF Zdeňka Pololáníka 2022

první koncert MVF Zdeňka Pololáníka 2022

 MVF Zdeňka Pololáníka 2021

Ta Božena

Bennewitz festival 2022

523. KPH – Leoš Čepický, Michal Kaňka, Ivan Klánský

Výstava: Křivky – linie – tvary 2022

VSO Česká Třebová – Koncert ke 40. výročí založení

5. koncert MVF Z. Pololáníka 2021

Výstava Tajemné akty