Koncert

KPH 22/23 – 530. hudební večer – Václav Hudeček (housle) + Lukáš Klánský (klavírní doprovod)

18. května / Čtvrtek / Malá scéna Česká Třebová / 200 Kč / 19:00

Pozvánka na besedu s E. a V. Hudečkovými

Program_Hudeček

Houslový virtuos Václav Hudeček, žák proslulého Davida Oistracha, patří k legendám českého koncertního umění. Od svého londýnského debutu (1967) vystupoval po celém světě, a to na nejprestižnějších pódiích (Carnegie Hall, Royal Festival Hall, Suntory Hall, Osaka Festival Hall, Sydney Opera) a s nejlepšími světovými orchestry. Jeho sympatické vystupování a zejména styl hry spojující technickou suverenitu s vervně tvořeným a emocionálně bohatým tónem a s radostí, kterou dovede nezaměnitelným způsobem přenášet do publika, okouzluje obecenstvo bez rozdílu věku.

Lukáš Klánský patří k předním českým klavíristům. Je vyhledávaným sólistou i komorním hráčem. Jako člen Lobkowicz Tria získal se svými kolegy Janem Mráčkem a Ivanem Vokáčem v roce 2014 první cenu a cenu publika na soutěži Johannese Brahmse v Pörtschachu.

Na toto představení platí abonentní průkazky, zbývající vstupenky v omezeném počtu v předprodeji na www.kcct.cz, v Městském muzeu (Klácelova 11), v kanceláři Kulturního centra (Nádražní 397) a 1 hodinu před začátkem u pokladny.

VSTUPENKY

online nákup