22. 6.
sobota
Teriér Max se horko těžko vyrovnal se skutečností, že není jediným oblíbencem své paničky Katie, a už jsou na obzoru další nečekané změny. Nejdřív se k nim nastěhoval ten chlap, pak Katie začala tloustnout, na nějaký čas odjela, a když se vrátila, přivezla s sebou miminko. Jelikož bylo naprosto bezbranné a neschopné, začal ho Max na každém kroku hlídat a chránit. Z ustavičných starostí si vytvořil nervový tik, na který veterinář Maxovi naordinoval pobyt na venkově. Veliká chyba! Pobyt v přírodě znamená pro každé městské zvíře doslova peklo, tvořené nepřátelskými venkovany (nejhorší jsou krocani). Ani Maxovi kamarádi z prvního dílu nezažívají zrovna dobré časy. Jeho psí láska Brigitte dostane na hlídání Maxovu nejoblíbenější hračku, která jí spadne do bytu plného vzteklých koček, a ona se pro ni musí v přestrojení právě za kočku vydat. Mládeži přístupno, animovaná komedie, český dabing, 86 min.
Velký sál KC Česká Třebová / Začátek v 17.00 hodin / Vstupné: 130,- Kč, děti do 15 let 110,- Kč
24. 6.
pondělí
Muži a ženy v černém vždycky chránili Zemi před šmejdem z vesmíru. Ve svém novém dobrodružství čelí dosud největšímu globálnímu ohrožení: zákeřnému dvojímu agentovi v organizaci Mužů v černém. Hrají: Ch. Hemsworth, T. Thompson... Režie: F. Gary Gray Mládeži přístupno od 12 let, akční sci-fi, komedie, český dabing, 118 min.
Velký sál KC Česká Třebová / Začátek v 19.00 hodin / Vstupné: 150,- Kč
3D
Sdílet
25. 6.
úterý
Hlavní hrdinkou černé komedie Teroristka je Marie (Iva Janžurová), učitelka na penzi, která si jednou řekne, že už si nechce připadat jako kráva. Když jí proti arogantnímu strůjci lokálního zla (Martin Hofmann) nepomůže ani starostka (Tatiana Vilhelmová), sežene si zbraň a rozhodne se udělat to, co většinu z nás občas napadne, ale hned tu myšlenku rozumně zapudíme. Brzy však zjistí, že stejně, jako je vražda složitá morálně, je nesnadná i prakticky – přesto, že jí bývalý žák, momentálně v podmínce (Pavel Liška), dává cenné životní rady: „Kriminalita jenom vypadá jednoduše, paní učitelko, ale pak se dycky něco posere. Hrají: I. Janžurová, M. Hofmann. Režie: R. Bajgar Mládeži přístupno od 12 let, komedie, drama, 95 min.
Velký sál KC Česká Třebová / Začátek v 18.00 hodin / Vstupné: 60,- Kč
27. 6.
čtvrtek
Brankář přináší dramatický životní příběh legendárního fotbalisty Manchester City Berta Trautmanna, který se v poválečné Anglii prosadil navzdory svému německému původu. Příběh muže, který miloval fotbal, Anglii a ženu svého života Margaret, a díky svým výjimečným schopnostem a vytrvalosti se dokázal z nenáviděného „nácka“ stát britským národním hrdinou. Bert Trautmann se narodil v Německu v roce 1923 a během války se jako výsadkář aktivně zapojil do bojů. Ke konci války byl zajat britskými vojáky a držen v táboře, kde si všimli jeho talentu. Navzdory počáteční nenávisti fanoušků působil v týmu Manchesteru v letech 1949 až 1964. Zlom v jeho kariéře přišel v roce 1958 ve finále Anglického poháru, kdy pro svůj tým vybojoval vítězství, když dohrál zápas navzdory život ohrožujícímu zranění. On a jeho životní láska Margaret ale musí čelit i dalším ranám osudu… Hrají: D. Kross, F. Mavor... Režie: M. H. Rosenmuller Mládeži přístupno od 12 let, životopisný, drama, romantický, titulky, 120 min
Velký sál KC Česká Třebová / Začátek v 19.00 hodin / Vstupné: 90,- Kč
29. 6.
sobota
Aladin je vzrušující příběh o okouzlujícím pouličním zlodějíčkovi Aladinovi, kurážné a cílevědomé princezně Jasmíně a džinovi, který je dost možná klíčem k jejich budoucnosti. Film režíruje Guy Ritchie, který do pohádkového přístavního města Agrabahu vnese svižnou a strhující akci. Režie: G. Ritchie, Mládeži přístupno, dobrodružný, komedie, rodinný, český dabing, 128 min.
Velký sál KC Česká Třebová / Začátek v 17.00 hodin / Vstupné: 100,- Kč
12. 7.
pátek
Městský park Javorka / Začátek v 21.30 hodin / Vstupné: dobrovolné
Sdílet
19. 7.
pátek
Městský park Javorka / Začátek v 21.30 hodin / Vstupné: dobrovolné
Sdílet
26. 7.
pátek
Městský park Javorka / Začátek v 21.30 hodin / Vstupné: dobrovolné
Sdílet
2. 8.
pátek
Městský park Javorka / Začátek v 21.00 hodin / Vstupné: dobrovolné
Sdílet
5. 8.
-
10. 8.
5.8. ŽENY V BĚHU 6.8. HASTRMAN 7.8. MAMMA MIA! HERE WE GO AGAIN 8.8. LOVEní 9.8. ZLATÝ PODRAZ 10.8. BOHEMIAN RHAPSODY
Staré náměstí Česká Třebová / Začátek v 20.00 hodin / Vstupné: dobrovolné
Sdílet
16. 8.
pátek
Městský park Javorka / Začátek v 21.00 hodin / Vstupné: dobrovolné
Sdílet
23. 8.
pátek
Městský park Javorka / Začátek v 21.00 hodin / Vstupné: dobrovolné
Sdílet
30. 8.
pátek
Městský park Javorka / Začátek v 21.00 hodin / Vstupné: dobrovolné
Sdílet
 
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.