• Plihal 2021
  • srpen_KC_benner
  • srpen_KPH_benner
  • srpen_rozvod_benner
  • pololanik_zari2021
26. 2.
pátek
Večer S Karlem Kubištou 10
Odkaz na youtube vysílání:
ZDE

Poutníci – Starý vlak
Videoklip
Zkušební! Českotřebovská skupina Poutníci hraje a zpívá už čtyřicet let... V květnu roku 2012 vydali svoje první CD Dlouhá cesta; klip je k písničce Starý vlak z tohoto CD... Text písně: Karel Dohnal... Hrají a zpívají: Ladislav Vraspír (kytara, zpěv), Karel Dohnal (mandolína, zpěv), Pavel Kohoutek (baskytara, zpěv), Pavel Chadima (kytara, zpěv), Jan Pávek (banjo, zpěv).

Sýpka se představuje…
Propagační dokument
Dokumentární film představuje nové muzeum v srdci Orlických hor - muzeum Sýpka v Rokytnici v Orlických horách. Návštěvníci se v něm mohou seznámit s přírodou Orlických hor a jedno patro muzea je věnováno lidovým řemeslům, se kterými se mohou lidé seznámit i sami zkusit jejich výrobu pomocí instruktážních filmů... Muzeum vychází vstříc hravosti návštěvníků, zvláště potom dětí...

Jak se staví středověk
Dokumentární esej
Časosběrný dokumentární film o stavbě středověkého domu ze 14. století. Experimentální archeologie v praxi, výstavba domu podle středověkých technologií. Film natočen v letech 2009 - 2013 v Centru experimentální archeologie Villa Nova v Uhřínově pod Deštnou v Orlických horách, kterého duchovním otcem je archeolog a historik Bohumír Dragoun.

Medvědi – Dáma v holínkách
Videoklip
Českotřebovská trampská a country skupina Medvědi hraje a zpívá již téměř padesát let. V roce 2011 vydala svoje CD... Text písně Eva Šichová... Hrají a zpívají: Marta Přívratská, Marie Beranová, Kamila Janíčková, Monika Mužíková, Bohumír Štusák (Bob), Jaroslav Všetula (Slon), Karel Kreuz (Čárlí), Ladislav Vraspír (Sorry), František Leder (Ferdyš), Zdeněk Píša

Co dělat, když…
Instruktážní dokument
Film je o práci v Záchranné stanici Pasíčka z Boru u Skutče nedaleko obce Proseč. Pro děti je to výukový film o tom, jak se chovat v přírodě k rostlinám a zvířatům. Současně film představuje krásné prostředí tamní záchranné stanice a zvířata, o která se starají… Film byl vytvořen pro potřeby vzdělávacího programu v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost (OPVK).

Návod na sledování na "chytré" TV: Zapneme nabídku smart -> vybereme aplikaci youtube -> v této aplikaci vyhledáme "kcct online" -> rozklikneme logo kanálu kulturního centra -> rozklikneme název, např.: "DS - HYBL ...".


Upozornění
Z důvodu dodržení autorské licence bude 30 minut po skončení uvedených pořadů link zneplatněn. Prosíme proto, aby jste pořad začali sledovat co nejblíže času začátku vysílání, jinak se může stát, že se vám video po zneplatnění linku zastaví a už nepůjde přehrát.
on-line / Začátek v 20.00 hodin
Sdílet
 
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.