program - nejbližší akce

21. 8.
středa
Městský park Javorka / Začátek v 17.30 hodin / Vstupné: dobrovolné
Sdílet
22. 8.
čtvrtek
Městský park Javorka / Začátek v 19.00 hodin / Vstupné: dobrovolné
Sdílet
24. 8.
sobota
Kulturní centrum Česká Třebová ve spolupráci s Městským muzeem, DDM Kamarád, Rodinným centrem Rosa, ZŠ Na Rovině a DS Hýbl pořádají dne 24. 8. 2019 PIKNIK V JAVORCE Zajištěn program pro dospělé a děti všech věkových kategorií. Na podiu u pramene vystoupí LS Čtyřlístek Č. Třebová, Jan Bílek s pohádkou a konat se zde budou také hudební vystoupení. PROGRAM: 14.00 – začátek akce 14.30 – LS Čtyřlístek Č. Třebová – Švadlenka a kupec 15.30 – Jan Bílek – Kašpárkovo království 15.00 - 18.00 hry a dílničky pro děti 16.00 - piknik v trávě – perličky z historie České Třebové (pro dospělé) 17.00 – Pověst o znaku města Česká Třebová (hra pro děti) 19.00 – Jazz Police – koncert jazzové kapely v Bennewitzově paviloně Po celé odpoledne se můžete na rybníčku projet na kánoích! Plavbu zajišťuje 5. oddíl vodních skautů Č. Třebová. Občerstvení v Bosenském pavilonu a v dolní části parku.
Městský park Javorka / Začátek v 14.00 hodin / Vstupné: zdarma
Sdílet
28. 8.
středa
Městský park Javorka / Začátek v 17.30 hodin / Vstupné: dobrovolné
Sdílet
29. 8.
čtvrtek
Městský park Javorka / Začátek v 19.00 hodin / Vstupné: dobrovolné
Sdílet
31. 8.
sobota
V uličce Kobylí důl v České Třebové budou k vidění i ke koupi díla výtvarníků nejen z České Třebové. Pokud byste měli zájem se akce zůčastnit nejen jako divák, ale i jako vystavovatel svých maleb, kreseb, soch či plastik, ozvěte se na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Od 15.00 do 18.00 hod. zahraje skupina Poutníci Občerstvení zajištěno.
Kobylí důl Česká Třebová / Začátek v 11.00 hodin / Vstupné: zdarma
Sdílet

kino - nejbližší akce

23. 8.
pátek
Městský park Javorka / Začátek v 21.00 hodin / Vstupné: dobrovolné
Sdílet
30. 8.
pátek
Městský park Javorka / Začátek v 21.00 hodin / Vstupné: dobrovolné
Sdílet
2. 9.
pondělí
V devátém filmu kultovního režiséra Quentina Tarantina se televizní herec (Leonardo DiCaprio) a jeho dlouholetý kaskadér (Brad Pitt) rozhodnou prosadit se u filmu na konci zlaté éry Hollywoodu - v roce 1969 v Los Angeles. Mládeži přístupno od 15 let, drama, titulky, 161 min.
Velký sál KC Česká Třebová / Začátek v 19.00 hodin / Vstupné: 120,- Kč
4. 9.
středa
Příběh filmu Přes prsty se odehrává na beach volejbalových hřištích, ale nejen na nich. Linda (Petra Hřebíčková) a Pavla (Denisa Nesvačilová) jsou parťačky, které obětují beach volejbalu všechno. Tedy skoro všechno. Mladší Pavle tak trochu začínají tikat biologické hodiny a s přítelem Hynkem (Vojta Dyk) chce co nejdříve otěhotnět. To starší svobodná a bezdětná Linda nechápe. Zvlášť, když se jim podařilo kvalifikovat na mistrovství Evropy… Všechno ale stejně nakonec zamotá svérázný správce hřiště se zajímavou minulostí Jíra (Jiří Langmajer). Režie: P. Kolečko Mládeži přístupno od 12 let, komedie, 101 min.
Velký sál KC Česká Třebová / Začátek v 19.00 hodin / Vstupné: 130,- Kč
7. 9.
sobota
Rozzlobení nelétaví ptáci a zákeřní zelení vepři jsou opět ve při v animovaném komediálním snímku Angry Birds ve filmu 2. Když se objeví nový nepřítel, který hrozí zničením Ptačího i Prasečího ostrova, spojí Rudohněv (alias Ruďák), Žluťas, Bombas, Orel Vazoun a Žluťasova sestra Stříbrnka síly s velevepřem Leonardem, jeho asistentkou Courtney a vepřovým sádlem mazaným vynálezcem Garrym. Supertým bývalých zapřisáhlých nepřátel se vydává na misi, jejímž cílem je zachránit domovy ptáků i vepřů. Režie: T. V. Orman Mládeži přístupno, animovaná komedie, český dabing, 97 min.
Velký sál KC Česká Třebová / Začátek v 17.00 hodin / Vstupné: 130,- Kč, děti do 15 let 110,- Kč
9. 9.
pondělí
Philippe a Carole se před nedávnem potkali. Oba jsou rozvedení. Zamilovali se do sebe až po uši a Phillipe udělá cokoliv, aby si na svou stranu získal Caroliny děti, které z něj nejsou zrovna odvařené. Navrhne jejímu synovi, že pokud udělá maturitu, může vybrat letní dovolenou. A… hurá na Ibizu! Phillipova představa o venkovské rodinné idylce se rychle rozplynula a nastal čas nabrat síly na nejdivočejší jízdu jeho života. Hrají: Ch. Clavier, M. Seigner... Režie: A. Lemort Mládeži přístupno od 12 let, komedie, titulky, 86 min.
Velký sál KC Česká Třebová / Začátek v 19.00 hodin / Vstupné: 100,- Kč
 
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.