Již poosmé proběhne v sobotu 22/7 na fotbalovém stadionu Pod Jelenicí v České Třebové open air hudební festival JazzRock fest, který i letos vsadil na žánrově vyhraněnou dramaturgii a silné tahouny.

„U JazzRocku platí, že program vzniká rok dopředu. Proto jsme mohli jména letošních vystupujících oznámit už na minulém ročníku, stejně jako to máme v plánu udělat letos,“ říká k programu Josef Kopecký, ředitel Kulturního centra, které se loni pořádání této akce ujalo. Patronkou a moderátorkou festivalu je i letos Jana Koubková, česká jazzová legenda, která stála u JazzRock festu od jeho počátků. Ona a její kvartet celý program také v 16 hodin zahájí. Do areálu se bude vpouštět ale již od 15.00 hod. Dalšími vystupujícími v průběhu odpoledne a večera budou: českotřebovská kapela Citizen37, jazzová formace The Daniels nebo v Česku již velmi dobře zapsaní maďarští Special Providence. Hlavními lákadly jsou jistě David Kraus se svou kapelou a Dan Bárta s J.A.R.

Vstupné na JazzRock je i letos velmi vstřícné, dospělí zaplatí za lístek 350,- Kč, studenti a senioři 200,- Kč a ti, kdo mají abonmá na Jazz and Blues on the Rails (podzim 2016 či jaro 2017) dokonce pouze 175,- Kč.

Lístky je možno zakoupit online na stránkách www.kcct.cz.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.