• 13. ročník mezinárodního varhanního festivalu Zdeňka Pololáníka

10. 10.
-
30. 10.
...jsou vždy nějaké vrstvy. Byť jen okraj naší existence. V sobě jsi jedině ty. Nepoznatelný. Výstava fotografií Lucie Anny Přerovské Vernisáž 10. října v 18.00 hod. Otevřeno denně od 9-12 hod. a 14-17 hod. Vstupné dobrovolné.
Výstavní síň KC Česká Třebová / Začátek v 18.00 hodin
Sdílet
21. 10.
sobota
Petr Vacek (CZ) / varhany, Kateřina Holá (CZ) / varhany, Skladby autorů: Ch. M. Widor, Z. Pololáník, A. Tučapský, P. Eben
Česká Třebová, kostel sv. Jakuba Většího / Začátek v 19.00 hodin / Vstupné: 100,- Kč
29. 10.
neděle
Agentura ArtWay Praha uvádí: Sněhová Královna očarovala Káje pomocí jednoho malého střípku z jejího kouzelného zrcadla a uvěznila ho ve svém osamělém světě, kde není místo pro lásku. Gerda se snaží svého přítele Káje najít i navzdory dlouhé pouti k sněhovému království. Pomůže jí Květinová dáma nebo Havran? Proč musí Finka s Laponkou péct spoustu muffinů, proč Loupežnická dcerka nemá žádné kamarády a princ s princeznou třídí dobré sny od špatných? Podaří se Gerdě zachránit Káje? Režie a úprava: Jana Micenková Hrají: Dagmar Jegerová, Martina Balážová, Lucie Julínková a Vladimír Bastl.
Malá scéna Česká Třebová / Začátek v 15.00 hodin / Vstupné: 60,- Kč
30. 10.
pondělí
Pořádá ZUŠ Česká Třebová, sledujte plakáty.
Malá scéna Česká Třebová / Začátek v 18.00 hodin
Sdílet
31. 10.
úterý
Klicperovo divadlo Hradec Králové - Manželé Dawn a Alan přijdou na návštěvu k sousedům, manželům Oliverovi a Emily. V obýváku se tak střetne metropolitní kavárna s kulturou plechovkového piva a na povrch vyplouvají dávné ambice, touhy i předsudky.
velký sál Kulturního centra / Začátek v 19.00 hodin / Vstupné: 300,- Kč
1. 11.
středa
Pořádá ZUŠ Č. Třebová, sledujte plakáty
Malá scéna Česká Třebová / Začátek v 18.00 hodin
Sdílet
2. 11.
čtvrtek
Pořádá Taneční škola Šárky Prossové.
Velký sál KC Česká Třebová / Začátek v 18.00 hodin
Sdílet
3. 11.
pátek
Pořádá Taneční škola Šárky Prossové.
Velký sál KC Česká Třebová / Začátek v 19.00 hodin
Sdílet
7. 11.
-
30. 11.
Vernisáž 7. listopadu v 17.00 hod. Otevřeno denně od 9-12 hod. a 14-17 hod. Vstupné dobrovolné.
Výstavní síň C Česká Třebová / Začátek v 17.00 hodin
Sdílet
9. 11.
čtvrtek
Michal Gera – trumpeta, Milan Krajíc – tenor saxofon, Přemysl Tomšíček – trombon, Milan Svoboda – piáno, Filip Spálený – basskytara, Ivan Audes – bicí BONUSOVÝ koncert - po předložení kartičky Jazz & Blues on the Rails Podzim 2017, mají předplatitelé slevu 50%. Předprodej vstupenek na www.kcct.cz, resp. v Informačním centru MěÚ či v kanceláři KC a 1 hodinu před začátkem u pokladny.
Malá scéna / Začátek v 19.00 hodin / Vstupné: 180,- Kč
10. 11.
pátek
Milada Brunová, Vlasta Babáková, Petr Skalický, Karel Dohnal a Jan Janíček Hosté: Blanka Poukarová, Jitka Nováková Mluvené slovo: Ivo Šmoldas Předprodej vstupenek na www.kcct.cz, resp. v Informačním centru MěÚ či v kanceláři KC a 1 hodinu před začátkem u pokladny.
Malá scéna Česká Třebová / Začátek v 19.00 hodin / Vstupné: 100,- Kč
11. 11.
sobota
Desatero komunikace, aneb 10 zákonů výchovy. Pořádá RC ROSA Česká Třebová a GEODÉZIE Č. Třebová. Vstupné: v předprodeji v RC ROSA 100 Kč, na místě 150 Kč.
Malá scéna Česká Třebová / Začátek v 09.00 hodin
Sdílet
11. 11.
sobota
Prezentace studentů z Agrate Brianza, Olawy, Svitu a České Třebové, vztahující se k období válek.
Malá scéna Česká Třebová / Začátek v 13.30 hodin / Vstupné: zdarma
Sdílet
15. 11.
středa
Pořádá ZUŠ Č. Třebová, sledujte plakáty
Malá scéna Česká Třebová / Začátek v 18.00 hodin
Sdílet
16. 11.
čtvrtek
Jeden z našich nejlepších violoncellistů, který pravidelně vystupuje s Českou filharmonií, Berlínskými filharmoniky, Symfonickým orchestrem hlavního města Prahy FOK a dalšími tělesy. Předprodej vstupenek na www.kcct.cz, resp. v Informačním centru MěÚ či v kanceláři KC a 1 hodinu před začátkem u pokladny.
Malá scéna / Začátek v 19.00 hodin / Vstupné: 130,- Kč
20. 11.
pondělí
POBŘEŽÍ KOSTER, DIAMANTY A ČERVENÍ ČERNOŠI Na naší další cestě se vydáme opět do své milované Afriky. Po patnácti letech se vracíme do úchvatné a záhadné Namibie, kde začalo naše vůbec první AFRICKÉ DOBRODRUŽSTVÍ. Jako první se spolu vydáme do NAMIBSKÉ POUŠTĚ, nejstarší pouště na světě. Mezi vysokými ČERVENÝMI DUNAMI budeme objevovat prapodivné pouštní rostliny a nesmírně zajímavá zvířata. Spatříme DUHOVĚ PRŮHLEDNÉ GEKONY, hbité ještěrky, vzácné chameleony, bílého tančícího pavouka i černé brouky, kteří pijí mlhu. S napětím si prohlédneme také POUŠTNÍ ZMIJI, než nám zmizí v sypkém písku. Podrobně se podíváme na pichlavé rostliny nara a pouštní rostlinu WELWITSCHII PODIVNOU, která se dožívá až dvou tisíc let. Předprodej vstupenek na www.kcct.cz, resp. v Informačním centru MěÚ či v kanceláři KC a 1 hodinu před začátkem u pokladny.
Velký sál KC Česká Třebová / Začátek v 19.00 hodin / Vstupné: 100,- Kč
22. 11.
středa
Václav Vydra v hlavní roli komických detektivních příběhů z Paříže. Zejména Zlatý pan ministr ťal přímo do žhavé současnosti. Tři příběhy: Zlatý pan ministr, Ustrašený svědek , Pes a kočka Dále hrají: Naďa Konvalinková, Jana Boušková, Matěj Hádek/Martin Kubačák, Martin Davídek Režie: Pavel Háša Na toto představení platí abonentní průkazky, zbývající vstupenky v omezeném počtu v předprodeji v Inf. centru MěÚ a 1 hodinu před začátkem u pokladny.
Velký sál KC Česká Třebová / Začátek v 19.00 hodin / Vstupné: 320,- Kč
23. 11.
čtvrtek
Zcela nová zábavná TALK SHOW baviče, moderátora a textaře Karla Šípa na motivy televizního pořadu Všechnopárty, tentokrát s jediným hostem: J. A. Náhlovským. Prostor dostanou i dotazy diváků.
Velký sál KC Česká Třebová / Začátek v 19.00 hodin / Vstupné: 160,- Kč
24. 11.
pátek
Koncert pod taktovkou Milana Špičáka. Host večera: Leona Machálková Průvodní slovo: Zuzana Kupková Předprodej vstupenek na www.kcct.cz, resp. v Informačním centru MěÚ či v kanceláři KC a 1 hodinu před začátkem u pokladny.
Velký sál KC Česká Třebová / Začátek v 19.00 hodin / Vstupné: 200,- Kč
25. 11.
sobota
Co vlastně léčí, jak se chovat při léčbě sebe a svých dětí. Co je rozhodující v uzdravovacím procesu. Pořádá RC ROSA Č. Třebová a GEODEZIE Č. Třebová Vstupné: předprodej v RC ROSA a před začátkem přednášky 100 Kč.
Malá scéna Česká Třebová / Začátek v 09.30 hodin
Sdílet
26. 11.
neděle
Malý sál KC Česká Třebová / Začátek v 14.00 hodin / Vstupné: 60,- Kč
26. 11.
neděle
Vyjděte s námi na pouť za poznáním vánoc. Zazpívejte si s námi koledy, polibte se pod jmelím a možná uvidíte i zlaté prasátko. Krásná vánoční pohádka plná zábavy, překvapení, vánočních zvyků a koled. Předprodej vstupenek s místenkou na www.kcct.cz, resp. v Informačním centru MěÚ či v kanceláři KC a 1 hodinu před začátkem u pokladny.
Malá scéna Česká Třebová / Začátek v 15.00 hodin / Vstupné: 60,- Kč
27. 11.
-
2. 12.
Vernisáž 27. 11. v 15.00 hod. Otevřeno denně od 8.00 hod. do 16.00 hod. Vstupné dobrovolné.
Malý sál KC Česká Třebová / Začátek v 15.00 hodin
Sdílet
27. 11.
pondělí
Benny Lackner – klavír, Wurlitzer, Nordlead 2, iPad a notebook, Tomáš Liška – kontrabas, Tomáš Hobzek – bicí. Na tento pořad platí abonentní průkazky, zbývající vstupenky v předprodeji na www.kcct.cz, resp. v Informačním centru MěÚ či v kanceláři KC a 1 hodinu před začátkem u pokladny.
Malá scéna / Začátek v 19.00 hodin / Vstupné: 130,- Kč
29. 11.
středa
Pořádá ZUŠ Č. Třebová, sledujte plakáty
Malá scéna Česká Třebová / Začátek v 18.00 hodin
Sdílet
30. 11.
čtvrtek
Americké drama je hrou o přátelství a zároveň kriminálním příběhem. Drsní chlapíci Denny a Joey jsou přáteli od dětství, které oba strávili na chicagském předměstí. Dnes jsou parťáky u chicagské policie. Ve světové premiéře této hry ztvárnily mladé policisty filmové hvězdy Daniel Craig a Hugh Jackman. V Divadle Ungelt je v české premiéře hrají Richard Krajčo a David Švehlík
Velký sál Kulturního centra / Začátek v 19.00 hodin / Vstupné: 400,- Kč
1. 12.
pátek
Divadlo DRAK Pardubice - Inscenace vypraví příběh Scottovy cesty tak, jak ji zaznamenal ve svém strhujícím deníku, a je poctou jedné velké porážce. BONUSOVÉ představení - po předložení kartičky DP Podzim 2017, mají předplatitelé slevu 50%. Předprodej vstupenek na www.kcct.cz, resp. v Informačním centru MěÚ či v kanceláři KC a 1 hodinu před začátkem u pokladny.
velký sál Kulturního centra / Začátek v 19.00 hodin / Vstupné: 160,- Kč
5. 12.
úterý
klavír
Malá scéna / Začátek v 19.00 hodin
Sdílet
9. 12.
sobota
Radim Vizváry vám představí klasická i současná, poetická i komická díla. Smát se i brečet pak můžete bez jediného Radimova slova – k jeho umění totiž nejsou potřeba. Vyjádření je čistě tělesné a pojí pohybovou virtuozitu s herectvím. Zkrátka uvidíte, co dnes znamená pantomima.Předprodej vstupenek na www.kcct.cz, resp. v Informačním centru MěÚ či v kanceláři KC a 1 hodinu před začátkem u pokladny. Radim Vizváry získal Cenu Thálie 2016 za mimořádný jevištní výkon v kategorii Balet, pantomima nebo jiný tanečně dramatický žánr v představení Sólo.
Velký sál KC Česká Třebová / Začátek v 19.00 hodin / Vstupné: 160,- Kč
11. 12.
pondělí
Stanisław Słowiński – housle, Zbyszek Szwajdych – trubka, křídlovka, Jakub Pluzek/Katarzyna Pietrzková – piano, Justyn Małodobry – kontrabas, Max Olszewski – bicí
Malá scéna / Začátek v 19.00 hodin
Sdílet