• Piknik v Javorce
  • Srpnové léto 2

program - nejbližší akce

17. 8.
pátek
Fotografie zachycující stará českotřebovská zákoutí, které pocházejí z muzejní sbírky a sbírky Martina Šebely. Vernisáž 10. 7. 2018 v 17.00 hodin. Otevřeno denně 9-12 a 14-17 hodin. Vstupné dobrovolné.
Výstavní síň C Česká Třebová / Začátek v 14.01 hodin
Sdílet
17. 8.
pátek
Městský park Javorka / Začátek v 21.00 hodin
Sdílet
22. 8.
středa
Městský park Javorka / Začátek v 17.30 hodin
Sdílet
23. 8.
čtvrtek
Městský park Javorka / Začátek v 19.00 hodin
Sdílet
24. 8.
pátek
Městský park Javorka / Začátek v 21.00 hodin
Sdílet
29. 8.
středa
Městský park Javorka / Začátek v 17.30 hodin
Sdílet

kino - nejbližší akce

1. 9.
sobota
Příběh mladého kulíka zlatého, který má problémy naučit se létat a migrovat se svou rodinou do teplých krajin. S pomocí několika kamarádů je schopen přežít ve světě plném nepřátel a nakonec je i oslavován jako hrdina. Režie: F. Erlingsson Mládeži přístupno, animovaný, dobrodružný, český dabing, 83 min.
Velký sál KC Česká Třebová / Začátek v 17.00 hodin / Vstupné: 130,- Kč, děti do 15 let 110,- Kč
3. 9.
pondělí
Velkolepé dobrodružství, odehrávající se během poslední doby ledové v Evropě před 20 tisíci lety. Mladý lovec, který se vypravil na svůj první lov se skupinou nejlepších lovců kmene, utrpí zranění a je ostatními zanechán napospas osudu. Když se probere, zjišťuje, že je zraněn a sám - je nucen naučit se přežít v drsné a nemilosrdné divočině. S jistými komplikacemi se mu podaří ochočit si osamělého vlka, kterého opustila jeho smečka, a postupně se učí spoléhat se jeden na druhého. Stanou se z nich přátelé, kteří budou nuceni přečkat bezpočet nebezpečných a náročných situací, pokud mají nalézt cestu zpátky domů dříve, než nadejde vražedná zima.Režie: A. Hughes Mládeži přístupno od 12 let, dobrodružný, drama, titulky 97 min.
Velký sál KC Česká Třebová / Začátek v 19.00 hodin / Vstupné: 140,- Kč
5. 9.
středa
Andrej (Vojtěch Dyk) pracuje jako programátor u nadnárodní firmy, která se zabývá vývojem tzv. inteligentního domu, který má znamenat revoluci v bydlení. Dům je ovládaný pouhým hlasem a má obyvatelům zajišťovat maximální luxus i stoprocentní bezpečnost. Andrej je pověřen finalizací projektu. Spolu se svojí čerstvou manželkou, ambiciózní sochařkou Zuzanou (Gabriela Marcinková), se nastěhují do funkčního prototypu, luxusního domu ze skla a kamene uprostřed nádherné přírody. To, co se ze začátku jevilo jako pohádka, se však pomalu ale jistě mění v noční můru. Režie: K. Janák Mládeži přístupno od 12 let, psychologický, thriller, 108 min.
Velký sál KC Česká Třebová / Začátek v 19.00 hodin / Vstupné: 120,- Kč
7. 9.
pátek
Je to přesně deset let, co muzikál Mamma Mia! zboural kina po celém světě. Jen u nás se na tom „ničení“ podílelo skoro 750 tisíc diváků, kteří od té doby sní věčný sen o pokračování. Sice to trvalo relativně dlouho, zato v pokračování Mamma Mia! Here We Go Again dostanete hned dva příběhy v jednom! S tím prvním se vrátíme do časů, kdy byla Donna (Meryl Streep a Lily James) čerstvou absolventkou univerzity, chtěla poznávat svět a netušila, že brzy narazí na tři civilizované mladíky a jeden necivilizovaný řecký ostrov a totálně se jí změní život. Režie: O. Parker Mládeži přístupno, muzikál, titulky, 114 min.
Velký sál KC Česká Třebová / Začátek v 17.00 hodin / Vstupné: 60,- Kč
8. 9.
sobota
Dospělý Kryštůfek Robin dře v zaměstnání, kde je přepracovaný, mizerně zaplacený a kde nemá jistou budoucnost. Má sice rodinu, ale práce ho vytěžuje natolik, že mu na ženu a dcerku zbývá jen málo času. Kryštůfek docela zapomněl na své idylické dětství strávené s prostomyslným a mlsným plyšovým medvídkem a jeho kamarády. Když se však s nyní potrhaným a ošuntělým Medvídkem Púem opět setká, jejich přátelství opět vzplane a připomene Kryštůfkovi nekonečné dny dětských radovánek a hrátek, které jako malý chlapec zažíval. Po nešťastné příhodě s Kryštůfkovým kufříkem se Pú se zbytkem party včetně Prasátka, Ijáčka a Tygra vydají ze Stokorcového lesa do Londýna, aby pomohli Kryštůfkovi jeho věci najít… protože nejlepší přátelé si vždycky pomáhají. Režie: M. Forster Mládeži přístupno, rodinný, komedie, TITULKY, 104 min.
Velký sál KC Česká Třebová / Začátek v 17.00 hodin / Vstupné: 100,- Kč
10. 9.
pondělí
Typický outsider čtrnáctiletý Mára (Tomáš Mrvík) a jeho kamarád dvanáctiletý Heduš (Jan František Uher) podniknou cestu za svobodou. Mára ukradne auto a svými průšvihy ohromí i mladou stopařku (Eliška Křenková). Všichni jsou na útěku, na dobrodružné cestě, užívají si náhlou svobodu, kterou už možná nikdy nezažijí. Až do okamžiku, kdy Máru chytne policie. Vyslýchá ho policistka (Lenka Vlasáková) s policistou (Martin Pechlát) a my spolu s nimi váháme, co je realita a co smyšlený chlapecký svět, někdy je těžké rozlišit pravou skutečnost od té vyfantazírované…Režie: O. Omerzu Mládeži přístupno od 12 let, drama, road movie, 85 min.
Velký sál KC Česká Třebová / Začátek v 19.00 hodin / Vstupné: 110,- Kč
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.