program - nejbližší akce

7. 11.
úterý
Vernisáž 7. listopadu v 17.00 hod. Otevřeno denně od 9-12 hod. a 14-17 hod. Vstupné dobrovolné.
Výstavní síň C Česká Třebová / Začátek v 17.00 hodin
Sdílet
22. 11.
středa
Václav Vydra v hlavní roli komických detektivních příběhů z Paříže. Zejména Zlatý pan ministr ťal přímo do žhavé současnosti. Tři příběhy: Zlatý pan ministr, Ustrašený svědek , Pes a kočka Dále hrají: Naďa Konvalinková, Jana Boušková, Matěj Hádek/Martin Kubačák, Martin Davídek Režie: Pavel Háša Na toto představení platí abonentní průkazky, zbývající vstupenky v omezeném počtu v předprodeji v Inf. centru MěÚ a 1 hodinu před začátkem u pokladny.
Velký sál KC Česká Třebová / Začátek v 19.00 hodin / Vstupné: 320,- Kč
24. 11.
pátek
Koncert pod taktovkou Milana Špičáka. Host večera: Leona Machálková Průvodní slovo: Zuzana Kupková Předprodej vstupenek na www.kcct.cz, resp. v Informačním centru MěÚ či v kanceláři KC a 1 hodinu před začátkem u pokladny.
Velký sál KC Česká Třebová / Začátek v 19.00 hodin / Vstupné: 200,- Kč
25. 11.
sobota
Co vlastně léčí, jak se chovat při léčbě sebe a svých dětí. Co je rozhodující v uzdravovacím procesu. Pořádá RC ROSA Č. Třebová a GEODEZIE Č. Třebová Vstupné: předprodej v RC ROSA a před začátkem přednášky 100 Kč.
Malá scéna Česká Třebová / Začátek v 09.30 hodin
Sdílet
26. 11.
neděle
Vyjděte s námi na pouť za poznáním vánoc. Zazpívejte si s námi koledy, polibte se pod jmelím a možná uvidíte i zlaté prasátko. Krásná vánoční pohádka plná zábavy, překvapení, vánočních zvyků a koled. Předprodej vstupenek s místenkou na www.kcct.cz, resp. v Informačním centru MěÚ či v kanceláři KC a 1 hodinu před začátkem u pokladny.
Malá scéna Česká Třebová / Začátek v 15.00 hodin / Vstupné: 60,- Kč
27. 11.
pondělí
Vernisáž 27. 11. v 15.00 hod. Otevřeno denně od 8.00 hod. do 16.00 hod. Vstupné dobrovolné.
Malý sál KC Česká Třebová / Začátek v 15.00 hodin
Sdílet

kino - nejbližší akce

25. 11.
sobota
Snímek z produkce BBC Earth Films, představuje divákům všech věkových kategorií nezapomenutelné hrdiny: mládě zebry, snažící se překonat rozvodněnou řeku; pandu, která usměrňuje svého hravého potomka; rodinu vorvaňů, s oblibou pospávající ve svislé poloze; lenochoda toužícího po lásce a mnoho dalších. Během jediného dne putujeme spolu se sluncem od nejvyšších hor k těm nejvzdálenějším ostrovům, z hlubin exotické džungle až do labyrintů velkoměst. V každém koutě Země nacházíme fascinující obyvatele, k jejichž dobrodružstvím se díky revoluční technologii dostáváme blíže, než jsme si kdy dokázali představit. Mládeži přístupno, český dabing, 95 min.
Velký sál KC Česká Třebová / Začátek v 17.00 hodin / Vstupné: 80,- Kč
27. 11.
pondělí
V mysteriózním thrilleru se skupina studentů medicíny snaží získat odpověď na otázku, zda existuje život po smrti. Opakovaně se dostávají do stavu klinické smrti, avšak stále nebezpečnější experimenty si na každém z nich vybírají svou daň... Hrají: N.Dobrev, E. Page, K. Sutherland... Režie: N. A. Oplev Mládeži přístupno od 12 let, mysteriozní, thriller, titulky, 110 min.
Velký sál KC Česká Třebová / Začátek v 19.00 hodin / Vstupné: 120,- Kč
28. 11.
úterý
Nevlastní bratři Jáchym a David společně s kamarádem Sašou tráví většinu času ve světě sociálních sítí. Vztahy pro ně představují chaty s virtuálními dívkami, které nikdy neviděli, obživu falešná módní show, v níž se předstírá něco, co není a největší životní problém pak vybitý mobil nebo nefunkční wifi. Na nátlak rodičů jsou donuceni vydat se pod vedením Davidovy půvabné „macechy“ Terezy na dvousetkilometrový cyklovýlet. Hrají: A. Mišík, H. Vagnerová, V. Machuta... Režie: M. Kopp Mládeži přístupno, komedie, 95 min.
Velký sál KC Česká Třebová / Začátek v 17.00 hodin / Vstupné: 60,- Kč
29. 11.
středa
Když organizujete dokonale promyšlenou, luxusní svatbu na francouzském zámečku ze 17. století, úplně si to říká o nějaký průšvih. A když se má něco pokazit, věřte tomu, že se to opravdu pokazí a nezůstane jen u toho. Profesionální svatební agentura má na nezdary celých 24 hodin a za ty se toho může stát opravdu hodně. Zvlášť když šéf agentury z přátelství zaměstná vlezlého fotografa, kterého spíš než focení zajímá svatební pohoštění, najde záskok za kapelu, pro který je "decentní zábava" neznámým pojmem, a ženichovo půlnoční překvapení definitivně změní celou svatbu v grotesku. Režie: E. Toledano, O. Nakache Mládeži přístupno, komedie, titulky 115 min.
Velký sál KC Česká Třebová / Začátek v 19.00 hodin / Vstupné: 80,- Kč
2. 12.
sobota
Náš kamarád Paddington se už šťastně usadil s rodinou Brownových a je oblíbeným členem místní komunity. Aby mohl koupit ten nejlepší dárek ke 100. narozeninám jeho tety Lucy, začne pracovat. Cesta za dobrodružstvím začne, když je tento dárek ukraden... Režie: P. King Mládeži přístupno, animovaná komedie, český dabing, 103 min.
Velký sál KC Česká Třebová / Začátek v 17.00 hodin / Vstupné: 110,- Kč
4. 12.
pondělí
Poněkud nesourodá čtveřice v čele se solidně vyhlížejícím, avšak lehce sucharským Robertem (Lukáš Melník), jeho partnerkou atraktivní a rozháranou cellistkou Simonou (Barbora Poláková), extrovertním vtipálkem Tomášem (Jaroslav Plesl) a znalcem historie s přezdívkou Funés (Zdeněk Julina) spolu zažívá na cestě za svou nejsvobodnější skladbou řadu humorných situací, ale i nedorozumění. Čas tráví i v legendární hospodě Ponorka v historickém centru svého rodného města, kam chodí také odvázaná „Batrflaj" (Pavlína Štorková) a „dvorní" psychoterapeutka kvarteta Sylva (Lenka Krobotová). Mezi hlavními hrdiny dochází k neustálým zádrhelům a lehce bizarním situacím, až konečně jeden neplánovaný večírek přinese jistou katarzi i radost a s ní vytoužený pocit štěstí. Režie: M. Krobot Mládeži přístupno od 12 let, komedie, 93 min.
Velký sál KC Česká Třebová / Začátek v 19.00 hodin / Vstupné: 120,- Kč