program - nejbližší akce

18. 4.
úterý
Vernisáž 18. 4. v 17.00 hod.
výstavní síň Kulturního centra / Začátek v 17.00 hodin
25. 4.
úterý
Pořádá ZUŠ Č. Třebová – sledujte plakáty!
Malá scéna / Začátek v 18.00 hodin
26. 4.
středa
Pořádá ZUŠ Č. Třebová – sledujte plakáty!
Malá scéna / Začátek v 18.00 hodin

kino - nejbližší akce

24. 4.
pondělí
V roce 1925 se legendární britský badatel Percy Fawcett vydal do amazonské džungle pátrat po bájné ztracené civilizaci. Na své poslední výpravě záhadně zmizel...
Velký sál Kulturního centra / Začátek v 19.00 hodin
25. 4.
úterý
Zdánlivě empatická a laskavě vyhlížející učitelka manipuluje prostřednictvím svých žáků jejich rodiči za účelem osobního obohacení, ať už v podobě materiálních výhod, či dokonce vidiny milostného poměru. Nejen z obavy o prospěch svých milovaných dětí většina rodičů třídní učitelce základní školy podléhá a poskytuje jí nejrůznější služby, dárky a jiné pozornosti. Najdou se však tři rodiny, které se rozhodnou učitelce vzepřít a stávající situaci se společně s ředitelkou školy pokusí zvrátit na konspirativní třídní schůzce.
Velký sál Kulturního centra / Začátek v 16.00 hodin
26. 4.
středa
Hlavní postavou příběhu je Janina, energická, notně excentrická učitelka angličtiny a milovnice zvířat v důchodovém věku. Děj se odehrává v malé osadě na česko-polském pohraničí, kde se v rychlém sledu stane několik záhadných vražd bez jasně vysvětlitelné logiky či motivu. Hrůza a zděšení z vražd zároveň kontrastují s nezájmem místních občanů, kterým nevadí masové vyvražďování divokých zvířat v právě probíhající lovecké sezóně.
Velký sál Kulturního centra / Začátek v 19.00 hodin