program - nejbližší akce

6. 6.
úterý
Výstava fotografií.
výstavní síň Kulturního centra / Začátek v 00.00 hodin / Vstupné: dobrovolné
Sdílet
25. 6.
neděle
Manželství po italsku s dojetím a komikou. Co všechno musí podstoupit prostá žena, aby dostala k oltáři zhýralého boháče a pro své syny zabezpečila rodinu. Vždyť děti jsou přece děti!
Velký sál Kulturního centra / Začátek v 19.00 hodin / Vstupné: 360,- Kč, ZTP 180,- Kč
5. 7.
středa
pohádka
park Javorka / Začátek v 17.30 hodin / Vstupné: dobrovolné
Sdílet

kino - nejbližší akce

26. 6.
pondělí
Celovečerní film je inspirovaný životním osudem Melánie Vanagsové, která jakoby přežila jen proto, aby svůj příběh mohla vyprávět. Příběh šestnácti let strávených v sibiřském vyhnanství. Stalinova Rudá armáda vtrhla do Lotyšska, rodinu novinářky Melánie Vanagsové a další tisíce lidí bez meškání a slitování deportoval Sovětský svaz do vyhnanství na promrzlé Sibiři. Násilně odloučena od otce a manžela zde MelánijaVanagsová se svým synem strávila dlouhých šestnáct let živořením na tenké hranici mezi životem a smrtí.
Velký sál Kulturního centra / Začátek v 19.00 hodin / Vstupné: 100,- Kč
27. 6.
úterý
Rodiče bratrů Igora (Jiří Langmajer) a Davida (Hynek Čermák) chystají zlatou svatbu. Z Kanady přilétá jejich bratranec Ondra (Pavel Liška), povahou tak trochu dobrodruh. Bratry napadne, že nejlepší by bylo vyrazit za rodiči na kánoích po řece jen ve třech, tak, jako za starých časů. Jenže od dob společných spanilých jízd se leccos změnilo. Třeba to, že Igor a David jsou ženatí a mají děti. Uvítací večeře pro Ondru, který přijíždí se svou mladou přítelkyní Zlaticou, se nezadržitelně mění v katastrofu. Zlatica, která touží po dítěti, se dozvídá, že Ondra má dceru, o které se jí nezmínil. Igor své ženě Nele (Tatiana Vilhelmová) a jejich dcerám výměnou za pánskou jízdu slíbil rodinnou dovolenou, na kterou kvůli práci nemůže odjet. Davidova manželka Alice (Anna Polívková) si sice nemůže vynachválit manželovu péči o jejich čtyři děti, jenže jinak je její svérázný muž v domácnosti naprosto nepoužitelný.
Velký sál Kulturního centra / Začátek v 17.00 hodin / Vstupné: 60,- Kč
28. 6.
středa
Další epická bitva se blíží!
Velký sál Kulturního centra / Začátek v 19.00 hodin / Vstupné: 150,- Kč